V. Ķuzes kafejnīca

Kafejnīca
Jēkaba ielā 20/22, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 02.05.2017.
Profila skatījumi: 1949 / mēneša laikā: 3
Publicitātes foto

Smeļoties idejas gan no pagātnes tradīcijām un senām receptēm, gan arī no jaunākajām tendencēm saldumu ražošanā V. Ķuzes kafejnīcā – veikalā var nobaudīt un iegādāties to realizāciju šokolādē un marcipānā. Pieejamā produkcija tiek darināta no augstvērtīgām izejvielām ar zinošu meistaru rokām, klāt pievienojot mīlestību pret savu darbu un cieņu pret produkta lietotājiem.

Uzņēmums atdzīvina Latvijas pirmās brīvvalsts saldumu ražotāju tradīcijas un garu ne tikai produkcijā, bet arī interjerā: V. Ķuzes kafejnīca, kas atrodas Jēkaba ielā, veidota 30. gadu noskaņā ar mērķi atmodināt gaisotni, kas rosinātu iztēli un radītu iespaidu, ka ciemojaties pie savas vecmāmiņas. Antikvāras mēbeles un tā laika stilā ieturētie porcelāna trauki, papildina un pilnveido kafejnīcā valdošo atmosfēru. Tajā pārsvarā skan tikai franču mūzika – jau pagājušā gadsimta sākumā Rīgu dēvēja par mazo Parīzi.

Te var atvilkt elpu no ikdienas steigas, vērot skatu pa logu, saņemt cienastu no linu uzsvārčos tērptām meitenēm. Izvēlētie saldumi ļaus izbaudīt īstu šokolādes terapiju: atjaunot enerģiju, rosināt romantisku noskaņojumu un pat ārstēt depresiju. Un atcerēties, ka mīļākais Vilhelma Ķuzes teiciens bija: Baudiet šokolādi!

Darba laiks
Šodien: 10:00-22:00
t: 67322943
www.kuze.lv

Pieejams

Kompleksās pusdienas Pašceptās smalkmaizītes Terase

Vērtējums

Ēdiens:
2
Apkalpošana:
3
Atmosfēra:
2

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


V. Ķuzes kafejnīcaKafejnīca
Jēkaba ielā 20/22, Rīga
E-pasts:
Ziņa: