"Rīgas Melnais Balzams Ķiršu" sasniedzis rekordaugstus pārdošanas rādītājus

Pievienots: 06.10.2017.Autors: Rīgas Melnais Balzams Skatījumi: 2 / 430

"Rīgas Melnais Balzams" publicitātes foto

"Rīgas Melnais Balzams" dzērienu līnijas jaunpienācējs – ķiršu balzams, kura ražošana tika uzsākta šī gada augustā, strauji iekarojis savu vietu alkoholisko dzērienu tirgū un sasniedzis ievērojamus pārdošanas apjomus. Nepilnu divu mēnešu laikā pārdoti vairāk nekā 70 tūkstoši "Rīgas Melnā Balzama Ķiršu" pudeļu jeb aptuveni 33 tūkstoši litru. Savukārt no kopējiem "Rīgas Melnā Balzama" pārdošanas apjomiem jaunais ķiršu balzams sasniedzis jau 16%.

Sākotnēji "Rīgas Melnais Balzams Ķiršu" sēriju bija iecerēts ražot ierobežotā apjomā ar fokusu uz Latvijas tirgu, taču pēc milzīgā pieprasījuma un produkta augstajiem pārdošanas rādītājiem pieņemts lēmums to iekļaut "Rīgas Melnā Balzama" produktu līnijā, kā arī izvirzīti ambiciozi mērķi palielināt vietējā tirgus daļu un aktīvi iekarot eksporta tirgus, tādējādi veicinot arī Latvijas eksportu kopumā.

"Rīgas Melnais Balzams" publicitātes foto

" "Rīgas Melnais Balzams Ķiršu" sērija ļoti pārliecinoši ir sākusi savu uzvaras gājienu alkoholisko dzērienu tirgū. Tas vēlreiz apliecina, ka mūsu meistaru intensīvais darbs vairāk nekā gada garumā un 111 mēģinājumi atrast īsto garšu balansu starp balzama sastāvdaļām un ķiršiem nešaubīgi ir trāpījuši desmitniekā. Plānots, ka līdz gada beigām "Rīgas Melnais Balzams Ķiršu" pārdošanas apjomi Latvijas tirgū varētu augt par 170%, turpretim eksporta tirgos līdz pat 120%. Nākamgad plānojam pārdošanas apjomus dubultot, salīdzinājumā ar 2017. gadu," norāda "Rīgas Melnais Balzams" zīmola globālais vadītājs Māris Kalniņš.

Jau oktobrī "Rīgas Melnais Balzams Ķiršu" būs pieejams lielākajos veikalu tīklos Lietuvā un Igaunijā. Nākamgad plānota "Rīgas Melnais Balzams Ķiršu" sērijas ekspansija Krievijā, Itālijā, Lielbritānijā, Skandināvijas valstīs un citviet pasaulē. Tāpat produkts būs nopērkams arī Eiropas lidostu beznodokļu jeb duty-free veikalos.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: