Latvijā ražotais degvīns "Amber Gold" iegūst Red Dot balvu dizainā

Pievienots: 14.08.2017.Autors: Latvijas balzams Skatījumi: 1 / 296

"Latvijas balzams" publicitātes foto

A/S "Latvijas balzams" ražotais degvīns "Amber Gold™ Vodka" par godu tā unikālajam iepakojumam šogad ieguvis jau otro dizaina balvu. Nupat saņemta prestižā Red Dot 2017 balva disciplīnā Komunikācijas dizains. Iepakojuma ideja, kuras autors ir Ēriks Šulcsno dizaina aģentūras "BrandBox", tapis, iedvesmojoties no Baltijas jūras un dzintara, kas ir arī degvīna "Amber Gold" vadmotīvs.

"Red Dot" balva ir viena no starptautiski pazīstamākajiem un prestižākajiem dizaina apbalvojumiem, kuru organizē Vācijas Ziemeļreinas–Vestfālenes Dizaina centrs. Šogad organizatori disciplīnā Komunikācija dizains saņēma vairāk nekā 8000 pieteikumus no 50 pasaules valstīm. Visus darbus vairāku dienu garumā vērtēja 24 neatkarīgi nozares profesionāļi no visas pasaules.

"Produktu mēs "pērkam arī ar acīm", tādēļ ir patiess gandarījums, ka Latvijā ražots dzēriens ir ieguvis šo augsto dizaina nozares novērtējumu.  Katra šāda starptautiska balva veicina arī Latvijas atpazīstamību un paver jaunus eksporta tirgus ražotājiem. "Amber Gold" ir viens no lielākajiem inovatīvajiem jauno produktu projektiem, tāpēc prieks, ka tā dizains, kuru radījusi lieliskā "BrandBox" komanda, ir starptautiski novērtēts," komentē Dana Hasana, "Amber Beverage Group" un "Latvijas balzams" komunikācijas vadītāja.

"Latvijas balzams" publicitātes foto

"Balvas noteikti nav mūsu pašmērķis, bet ir patīkami tās saņemt, it īpaši starptautiskas. Tas stiprina mūsu ticību, ka Latvijas dizains attīstās pareizi un ilgtermiņā var kļūt par eksporta preci un vienu no Latvijas vizītkartēm. Labs dizains rodas apvienojot vairākus faktorus, un kopā ar klientu ir izdevies atrast veiksmes formulu," prestižo apbalvojumu komentē "BrandBox".

"Amber Gold" nosaukums un dizaina galvenais motīvs dzintars atspoguļo tā ražošanas tehnoloģiju. Šis ir premiālas kvalitātes degvīns, kuru ražošanas procesā filtrē caur trim dažādiem filtriem – vispirms caur dzintara pavedienu filtru, pēc tam caur dzintara un sudraba mikrogranulām, bet noslēgumā caur zelta diegu filtru. Tas piešķir degvīnam izteikti maigo garšu.

Degvīnam "Amber Gold" izmantotas 0,5, 0,7 un 1 litra vienota dizaina stikla pudeles. To virsma ir negluda ar viļņveida faktūru kā dzintara akmenim. Etiķešu formas ir neregulāras, bet krāsas ieturētas dzintara toņos. Sērijas pudelēm izmantoti vienota dizaina metāla korķi etiķešu pamatkrāsā.

Jāpiebilst, ka šī jau ir otrā starptautiskā dizaina balva, kuru šogad ieguvis "Amber Gold". Maijā degvīns saņēmis "Iepakojuma ekselences" balvu. Degvīns ir pieejams Baltijas tirgū, kā arī tas tiek eksportēts arī uz citu valstu tirgiem.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: