Rokenrola stilā atklāj jauno restorānu “Rockin' Papas”

Pievienots: 04.07.2014.Autors: Rockin Papas Skatījumi: 2 / 298

Publicitātes foto

Jūrmalā atklāts Valdim Kalnozolam piederošais tematiskais restorāns “Rockin' Papas”. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem, ieradās prāvs pulks ar sveicējiem, lai suminātu Kalnozolu ģimeni. Bez restorāna atklāšanas svētkiem, viesus gaidīja vēl viens patīkams pārsteigums – Valdim un Kristīnei Kalnozoliem gaidāms ģimenes pieaugums, līdz ar to Valdis Kalnozols sesto reizi kļūs par tēvu.

Viesu un apsveicēju vidū bija Latvijā pazīstamas personas – Saeimas deputāts Jānis Dombrava, sabiedrības dāma un skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke, dziedātāja Laura Raila, kinorežisors Viesturs Alksnītis, aģentūras Mis Latvija vadītāja Inta Fogele, uzņēmēja Ita Zālīte ar kungu, Rīgas Brasas policijas iecirkņa šefu Normundu Gailīti. Pasākumā piedalījās arī Valda Kalnozola trīs jaunākās atvases.

 

Publicitātes foto

Nevienam nav noslēpums, ka esmu būvnieks, tāpēc man patīk atjaunot ēkas un viena no prioritātēm ir rūpes par sakoptu vidi valstī. Tieši tāpēc atjaunoju grilbāru “Lighthouse”, kas, pirms mūsu iesaistīšanās, būtībā knapi vilka dzīvību. Tikai ar Kalnozolu ģimenes iniciatīvu tas atdzima kā fēnikss no pelniem. Tieši tāda ir mana misija šeit, “Rockin' Papas” restorānā – mums vajadzēja atgriezt mājīgumu un iedvest dzīvību, kas pamazām sāka dzist. Arī tas ir paveikts! Tomēr to es nevarētu izdarīt bez ģimenes atbalsta,” stāsta Valdis Kalnozols.

Restorāna virtuves galvenais ģenerālis jeb šefpavārs ir Aleksandrs Pasešņikovs, kurš ir arī 50% akciju īpašnieks. Tieši viņš nodrošina restorāna virtuves darbību un korelēšanu starp eiropeiskās un ASV virtuves noslēpumiem. Savukārt par dzērieniem rūpējas vieni no labākajiem Jūrmalas bārmeņiem, kuri gatavo eksotiskus kokteiļus, tostarp atspirdzinošus dzērienus, veldzējot ikviena apmeklētāja slāpes.

Jau ziņots, ka uzņēmējs Valdis Kalnozols pārdeva sev piederošās akcijas uzņēmumā SIA “LH Terase”, kam pieder grilbārs “Lighthouse” Jūrmalā, Majoros. Darījuma finansiālā puse netiek atklāta, tomēr uzņēmējs atzīst, ka akcijas pārdotas ar 17% investīciju atguvi.

Publicitātes foto

Jaunais restorāns atrodas viesnīcas “Rockin' Papas” 100 kvadrātmetru plašajās telpās un vienlaikus spēj uzņemt 70 cilvēkus – 40 restorāna zālē, bet 30 āra terasē. Tas atrodas tikai 50 metru attālumā no saulainās un smilšainās pludmales Bulduros – Bulduru prospektā 30. Tur ikvienu gaida oriģinālās tematikas viesnīcas numuri ar burvīgu atmosfēru – te jūtams spilgtu pagājušā gadsimta mūzikas un kino industrijas personību gars. Elviss Preslijs, Merilina Monro, Čārlijs Čaplins, "The Beatles", Bobs Mārlijs, Maikls Džeksons un Frenks Sinatra – šīs pasaules šovbiznesa ikonas ir galvenie mājīgo istabu tēli, kuru personības un laika valdzinājumu ikviens var izbaudīt, apmetoties viesnīcā “Rockin' Papas”.

ROCKIN' PAPAS RESTORĀNS

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: