Svētdien iedegs 22 metrus augsto LIDO egli

Pievienots: 20.11.2013.Autors: Lido Skatījumi: 7 / 270

Sakarā ar Latvijas valstī izsludinātajām sēru dienām no 23.novembra līdz 25.novembrim, Lido pārceļ egles iedegšanas pasākumu uz sestdienu, 30.novembri plkst. 18:00.

Svētdien, 24. novembrī, mēnesi pirms Ziemassvētkiem, plkst.18.00 tiks iedegta viena no lielākajām Rīgas svētku eglēm LIDO Atpūtas centrā Krasta ielā, kas jau nedēļu darbojās testa režīmā, bet tagad iedegsies visā krāšņumā ar vairāk nekā miljons rotājumiem. Šogad egli iedegs bērni, kas uzvarējuši iepriekš izsludinātajā zīmējumu konkursā, un ikviens varēs bezmaksas iegūt personificētu apsveikuma kartiņu ar sevi un lielo egli, ko nosūtīt radiniekiem.

Lielo LIDO egli gatavo vesela darbinieku komanda strādājot vairāk nekā 2000 darba stundas, jo egle ir 22 metru augsta, tās diametrs ir 22 metri un tā ir rotāta ar vairāk nekā vienu miljonu dažādu krāsu lampiņu, simtiem sudraba zvaigžņu un lentīšu.

Protams, ka par svētku egli vienmēr visvairāk priecājas tieši bērni, tādēļ šogad esam izveidojuši īpašu veidu, kādā bērniem pašiem būs iespēja ieslēgt lampiņas eglē,” stāsta AS LIDO Valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa. „Taču, lai arī lielajiem atgrieztos bērnības prieks, pie egles būs novietots milzīgs krēsls, kurā iesēžoties katrs jutīsies kā bērnībā, un ar mūsu fotogrāfa palīdzību ikviens varēs bezmaksas iegūt īpašu apsveikuma kartiņu ar sevi un lielo egli, ko nosūtīt saviem mīļajiem svētkos.

Paralēli egles iedegšanai un apsveikuma kartīšu gatavošanai notiks tradicionālais Ziemassvētku ieskaņas koncerts un vakara noslēgumā ieradīsies arī bērnu īpaši gaidītais viesis – Ziemassvētku vecītis. Pasākuma programma LIDO Atpūtas centrā notiks no plkst.18.00 līdz plkst.21.00 24.novembrī.

Visās aktivitātēs dalība ir bez maksas. 

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: