18. novembrī Lido aicina izgatavot savu veiksmes aproci ar latvju rakstiem

Pievienots: 15.11.2013.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 180

Novembris ir Latvijai un Latvijas iedzīvotājiem nozīmīgs mēnesis, jo tiek atzīmēta Lāčplēša diena un Latvijas dzimšanas diena. Novembrī ir iespēja sajust Latviju sevī stiprāk, nekā parasti, jo piedomājam par tās brīvības iegūšanu, dibināšanu un senčiem, kas to paveikuši. LIDO Atpūtas centrā Krasta ielā 18.novembrī, būs iespēja bez maksas izveidot savu latvju rakstu veiksmes aproci, kas kalpos kā spēka un latviskās identitātes simbols. Sveicot Latviju visas dienas garumā notiks svētku koncerts „Skani, Latvija”.

Latvijas karogs un latvju zīmes pastiprina latviešu identitāti. Tie ir simboli, kas apzīmē mūsu piederību šai skaistajai zemei un ļauj būt lepniem, ka varam saukt to par savējo. Svinot Latvijas dzimšanas dienu, vēlamies to padarīt īpašu arī saviem viesiem, piedāvājot katram izgatavot individuālu veiksmes aproci ar latvju zīmju un sarkanbalti sarkaniem elementiem,” komentē Rita Auziņa, AS LIDO Valdes priekšsēdētāja.

18.novembrī, LIDO Atpūtas centrā, Krasta ielā 76, Rīgā, sākot no plkst. 12.00 - 20.00 darbosies vairākas bezmaksas aproču gatavošanas darbnīcas. Izmantojot dažādas sastāvdaļas, katrs LIDO viesis varēs izveidot sev īpašu latvju rakstu veiksmes aproci. Darbnīcās strādās meistari, kuri ikvienam dos padomus interesentu aproču pagatavošanā, kā arī piedāvās tās pagatavot īpašās latvju rakstu zīmēs un krāsās. Darbosies trīs darbnīcas - Alus pagrabā, 1 stāvā un 2. stāvā.

Bezmaksas svētku koncerts „Skani, Latvija”:

Latvijas dzimšanas dienas svētki tiks atklāti plkst. 13:00 kopā ar jaukto kori „Aura” izdziedot Latvijas himnu un noklausoties patriotisku dziesmu koncertu. No 13:30 koncertprogrammu turpinās saksofonu kvarteta „N(ex)t move”, tautas deju kolektīvs „Pērle” un pūtēju ansamblis „Sudrabskaņa”, nodrošinot īstu svētku sajūtu.

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: