Jauna kafijas baudīšanas vieta „Caif cafe”

Pievienots: 28.05.2013.Autors: Caif cafe Skatījumi: 1 / 380

Caif cafe, publicitātes foto

Ar mērķi iekarot Latvijas kafijas cienītāju sirdis un tādejādi nostiprināt savas pozīcijas Latvijas tirgū, Rīgā ir atvērta pirmā „Caif cafe” kafijas baudīšanas vieta. Lietuvā pašreiz jau darbojas septiņas kafejnīcas un ir plānots, ka šo kafejnīcu tīklu ievērojami paplašināt arī Latvijā.

Ceļojot pa pasaules valstīm un izvērtējot situāciju tepat Latvijā, redzam, ka kafijas baudīšanas vietas kļūst aizvien populārākas un konkurence šādu kafejnīcu tirgū kļūst aizvien izteiktāka. Tomēr, izpētot Latvijas tirgu, redzam, ka brīva niša šajā biznesā vēl ir. Galvenokārt, cenu un sortimenta ziņā. Tieši tādēļ mūsu priekšrocība ir kafiju dažādība, piemēram, bezkofeīna kafija, kā arī klientiem stipri draudzīgākas cenas. Šī ir tikai pirmā no vairākām vietām, kuras plānojam atvērt Latvijā vēl šogad, nostiprinot savu klātbūtni Latvijas tirgū, nodrošinot kafijas cienītājiem augstvērtīgu produktu četros dažādos tilpumos, turklāt patīkamā darba vai atpūtas vidē,” norāda „Caif cafe” mārketinga vadītājs Dmitrijs Solovjovs.

Vārds „kafija” ir cēlies no senās arābu pasaules vārda „kaif”. Tāpēc kafijotavai ir izvēlēts nosaukums „Caif cafe”, kur tiek apvienota kafijas pagatavošanas tradīcijas ar mūsdienīgu kafijas baudīšanas kultūru. Īstiem kafijas „kaifotājiem” šajā vietā būs pieejams arī līdz šim Latvijā neredzēts kafijas krūzes tilpums – 580 ml.

Kafijotavas dzērienu kartē ir ne vien 30 karstie un aukstie kafijas dzērieni ar sīrupiem, putukrējumu, garšvielām, bet arī piena kokteiļi, svaigi spiestas sulas, kā arī papildus garšas pieredzi papildinoši deserti, sviestmaizes un salāti vieglām ēdienreizēm. Kafija ir pieejama gan tās baudīšanai uz vietas, gan līdzņemšanai – gan kafijas cienītājiem jau ierastajos standarta tilpumos (235 ml, 355 ml, 475 ml), gan lielajā „Grand” krūzē (580 ml).

Dzērienu pagatavošanai „Caif cafe” izmanto kafiju „Mocador”, kas ir no augstākās kvalitātes Arabika šķirnes kafijas pupiņām ar vairāk nekā 140 pasaules valstu apbalvojumiem un ar sertifikātu „Bureau Veritas Quality International”. Pupiņas netiek uzglabātas grauzdētā veidā, bet tās tiek grauzdētas pirms kafijas pagatavošanas, garantējot kafijas svaigumu.

Kafijotavas divos stāvos tās apmeklētājiem ir pieejams arī bezmaksas Wi-Fi, plaukts ar grāmatām, pielāgojams interjers un aktuāli iknedēļas piedāvājumi.

CAIF CAFE KAFEJNĪCA

Par „Caif cafe”

„Caif cafe” ir kafijas baudīšanas vietu tīkls, kas izveidots 2012. gada rudenī Lietuvā, bet 2013. gadā ir uzsācis ienākšanu Latvijas tirgū ar mērķi kļūt par stabilu tirgus dalībnieku. „Caif cafe” ir vieta izvēlīgiem kafijas dzērienu cienītājiem ar patīkamu interjeru, ērtām darba un atpūtas iespējām

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: