Idejas vīna pasākumam

Pievienots: 11.09.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 3 / 287

Ja neesi pārliecināts, cik vīnus  un to saderību ar ēdieniem zinoši viesi ieradīsies uz Tavu organizēto pasākumu, bet gribi, lai tie gūtu izcilu garšas baudījumu, tad tam ir gaužām vienkāršs risinājums – melna tāfele (tās vietā var izmantot arī papīru) un krītiņi. Izvieto vīnus un ar bultu un paskaidrojošo uzrakstu palīdzību norādi saderību ar konkrēto ēdienu: sieru, augli, šokolādi u.tml.

Galda dekorācijai lieliski noder palielās vīna glāzēs vai stikla vāzēs sabērti iepriekš sakrātie vīnu korķi. Savukārt var dot katram viesim iespēju nomarķēt savu vīna glāzi, izmantojot to pašu melno papīru un krītiņu.

Viss vienkārši un stilīgi. Kā arī servējums neprasa vairāk kā 20 min. sagatavošanās, atskaitot, protams, vīna un ēdienu saderības priekšlaicīgu izpēti.

Avots: rock-ur-party.tablespoon.com

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: