BarRadar izveido profilu Pinterest dzīvespriecīgām idejām

Pievienots: 22.07.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 133

Bilžu kompilācija no pinterest.com

Bāru, restorānu, kafejnīcu meklētājs BarRadar tagad ir arī Pinterest, kur turpmāk apkopos un iepazīstinās jūs ar labākajām idejām, kas saistītas ar ēdināšanas vietu interjeru, ēdienu un dzērienu servēšanu, atziņām par ēdienu baudīšanu u.tml. Mēs rūpēsimies par labu garastāvokli un jautru omu, sameklējot amizantākos, kreatīvākos attēlus no gardēžu dzīves.Bilžu kompilācija no pinterest.com

Jums nekur nav papildus jāreģistrējas. Varat apskatīt idejas vienkārši atverot BarRadar profilu Pinterest vietnē. Ja vēlaties dalīties ar bildēm, vērtēt tās vai pievienot savai izlasei, vienkārši ielogojieties ar jau esošajām Twitter vai Facebook parolēm.

Sekojiet mums http://pinterest.com/barradar/ un baudiet dzīvi kopā ar BarRadar!

Bilžu kompilācija no pinterest.com

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: