Virtuļu tests: kurš ir Tavējais?

Pievienots: 12.11.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 261

Tests īstiem saldummīļiem jeb tiem, kuri strikti neskaita kalorijas un atļaujas sevi palutināt ar kādu tikko ceptu virtuli. Ar vai bez glazūras, ar vai bez pildījuma, salds vai supersalds – tas nu katra paša izvēle, kā arī šī testa variants. Izvēlies pašu pašu iekārojamāko no sešiem attēlā redzamajiem un lasi savu raksturojumu zemāk!

1.Sapņotājs ar jūtīgu dabu, līdzjūtīgu sirdi un iekšēju nepieciešamību pasauli apkārt sev darīt labāku. Esi atbalsts visiem nedrošajiem, bezpalīdzīgajiem un vājajiem. Ideālistisks un filozofisks.

2.Neatkarīgais. Drošs un pat dažreiz pārdrošs. Dzīvo pilnu krūti. Pastāvīgi vajadzīgi apkārt cilvēki, jo neesi vienpatnis vai individuālists. Patīk riskēt, izmēģināt kaut ko jaunu. Esi daudziem simpātisks savas atvērtā rakstura dēļ.

3.Saturiskais. Ar Tevi tukšu neparunāsi. Esi mierīgs un nosvērts pēc dabas. Dzīves baudītājs, kurš ņem no dzīves visu, ko tā piedāvā. Kompromisa cilvēks, kurš katrā situācijā atradīs risinājumu un centīsies samierināt konfliktējošās puses.

4.Uzticīgais. Esi nosvērts, atbildīgs un uz Tevi var paļauties. Vienmēr pastāvēsi par taisnīgu rīcību. Nebaidies aizstāvēt savu viedokli. Pēc dabas pieticīgs un neprasi no dzīves pārāk daudz.

5.Jutīgais. Daudz ko saproti bez vārdiem, labi uztver apkārtējo noskaņojumu, emocionālo stāvokli. Diezgan bieži pieķeries cilvēkam, ko mīli vai apbrīno, un nespēj atlaist, kad pienāk laiks. Vienmēr zini, kā jūties un, galvenais, kāpēc tā jūties.

6.Nemierīgais. Esi aktīvs vai pat reizēm hiperaktīvs. Pastāvi uz sava pat tad, ja kādam ir būtiski iebildumi pret kaut ko. Ātri spēj aptvert un apstrādāt daudz jaunas informācijas. Ilgstošs jaunu iespaidu trūkums garlaiko.

Izmantotais avots: www.blogthings.com

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: