Atslēga

Bārs
Skārņu iela 2, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 29.05.2012.
Profila skatījumi: 523 / mēneša laikā: 1
Publicitātes foto

“Atslēgas bārs” jeb vienkārši “Atslēga”, kā to dēvēja biežie apmeklētāji, – bija reta un pamazām izzūdoša vieta: tas bija parasts bāriņš. Pēdējo divdesmit gadu laikā krodziņu industrija bija ļāvusies specializācijas drudzim. Bet “Atslēga” bija veiksmīgi tam pretojusies. Tas nebija ne homoseksuālistu, ne vientuļnieku, ne modīgo bārs. Tas nebija bārs, ko apmeklē tikai riteņbraucēji vai smago mašīnu šoferi, vai šovbiznesa cilvēki, vai policisti pēc maiņas, vai finanšu padomnieki, – tā klienti bija sajukums, kas atspoguļoja sabiedrību. Tas nebija striptīza bārs. Tas nebija rokenrola bārs vai vesternu bārs. Un, paldies dievam, tas nebija sporta bārs, kurā dominē divmetrīgs televizora ekrāns. “Atslēga” nepiedāvāja neko vairāk par patīkamu atmosfēru, pieklusinātu apgaismojumu, tīrību, pieklājību, ērtus bāra ķebļus un sendvičus, kurus gatavoja mazītiņā virtuvē, un dzērienus par saprātīgām cenām.”

t: 29153875
atslega.wordpress.com

Vērtējums

Ēdiens:
0
Apkalpošana:
0
Atmosfēra:
0

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


AtslēgaBārs
Skārņu iela 2, Rīga
E-pasts:
Ziņa: