Noteikumi

BarRadar unikalitāte ir iespējā atrast tuvāko vai situācijai atbilstošāko vietu gan pēc virknes atbilstošu kritēriju, gan pēc Jūsu faktiskās atrašanās vietas kartē.

Lai sameklētu kāroto vietu, atliek izvēlēties interesējošos meklēšanas kritērijus, piemēram, „kafejnīcas” un „Vecrīga”. Vai arī, ja Jūs atrodaties, piemēram, Barona un Blaumaņa ielu krustojumā un vēlaties atrast tuvāko ēstuvi ar komplekso pusdienu piedāvājumu, Jums atliek tik norādīt doto krustojumu un kritēriju „kompleksās pusdienas”.

Pirmajā lapā tiek parādītas pēdējās 25 pievienotās vietas to pievienošanas secībā. Meklētājā pieejamas trīs tipu vietas: 1) izceltās  (iekrāsotās) jeb rekomendētās vietas; 2) pārbaudītās vietas ar papildus informāciju par interjeru, ēdienkarti, cenām vai piedāvātajām ekstrām; 3) vietas ar nepilnīgu informāciju (teksts pelēcīgā krāsā).

Lai BarRadar lietotāji varētu iepazīt kādu vietu neklātienē un izlasīt apmeklētāju atsauksmes, katram vietas profilam pievienoti ieraksti no Foursquare, Twitter, Facebook un TripAdvisor. Tāpat katrs, esot kokrētā vietā viedtālrunī vai pēc kādas vietas apmeklējuma datorā, var atstāt savu vērtējumu par ēdienu, atmosfēru, apkalpošanu salātzaļo krūzīšu formā (gradācija no 5 krūzītes - izcili līdz 1 krūzīte - slikti).

Informācija par vietām, speciālajiem piedāvājumiem un pasākumiem nemitīgi mainās, tāpēc aicinām Jūs aktīvi piedalīties informācijas papildināšanā, izmantojot sadaļu„IETEIKT VIETU ŠEIT”. Gaidīsim ziņas arī, ja norādītā informācija pie katalogā esošajām ēdināšanas iestādēm ir nepilnīga vai neprecīza  – „ziņot par izmaiņām”.

Sekojiet arī BarRadar aktivitātēm sociālajos tīklos - Twitter, Facebook, GooglePlus, Pinterest, Foursquare. Aktīvākajiem lietotājiem ir iespēja saņemt jaunāko informāciju, piedalīties spēlēs, konkursos, aptaujās un veiksmīgākajiem tikt pie jaukām dāvanām no BarRadar vai mūsu sadarbības partneriem.

N.B. 

Pārpublicējot vai citējot atsauce un saite uz www.barradar.lv obligāta.

Informācija par azartspēļu vietās esošajiem bāriem vai kafejnīcām netiek publicēta.

Ēdināšanas iestāžu profilos tiek pievienotas publicitātes fotogrāfijas, kurās redzama vietas fasāde, interjers vai ēdiena servējums, bet netiek pievienots logotips.

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: