“Rīgas Melnā Balzama” kokteilis atnes uzvaru Pasaules bārmeņu čempionāta kategorijā “Bartenders Choice’’

Pievienots: 28.10.2016.Autors: Rīgas Melnais Balzams Skatījumi: 1 / 247

“IBA World Cocktail Championship 2016” ar “Rīgas Melnā Balzama” kokteili “Ura-nage” kategorijā “Bartenders Choice’’ 1. vietu ieguvis serbu bārmenis Milošs Janoševičs (Miloš Janošević)

Pirmo reizi pasaules prestižākajā bārmeņu čempionātā “IBA World Cocktail Championship 2016” ar “Rīgas Melnā Balzama” kokteili “Ura-nage” kategorijā “Bartenders Choice’’ 1. vietu ieguvis serbu bārmenis Milošs Janoševičs (Miloš Janošević, attēlā). Bārmeņu prestižākās sacensības šogad notika Tokijā, Japānā.


“Rīgas Melnā Balzama” kokteilis “Ura-nage” Milošam Janoševičam atnesa uzvarētāja laurus prestižajā kategorijā “Bartenders Choice’’ un superfinālā ļāva ierindoties ceturtajā vietā starp šī gada pasaules labākajiem bārmeņiem. Starp sešām konkursa kategorijām “Bartenders Choice’’ izceļas ar to, ka kokteiļa sastāvā drīkst būt mājās pagatavota sastāvdaļa. “Ura-nage” kokteiļa sastāvā ir “Rīgas Melnais Balzams”, “Jim Beam White Label” viskijs, “Marie Brizard Crème de Mûre” liķieris, svaigas ananāsu un laima sulas, kā arī mājās pagatavotā sastāvdaļa – aveņu liķieris. Kokteiļa nosaukums “Ura-nage” dots par godu vienam no sarežģītākajiem džudo paņēmieniem.


“Rīgas Melnais Balzams” kopš 2016. gada ir viens no IBA (International Bartenders Association) oficiālajiem zīmoliem. Līdz ar to “Rīgas Melnais Balzams” un “Rīgas Melnais Balzams Upeņu” šogad pirmo reizi tika izmantots Pasaules bārmeņu čempionāta finālā, un to savu oriģinālo kokteiļu pagatavošanai izvēlējās četri dalībnieki.

Bez kategorijas uzvarētāja, serba Miloša Janoševiča, “Rīgas Melno Balzamu” izmantoja arī bulgārs Vasils Koļevs (Vasil Kolev), zviedrs Kristofers Gurovs Lundkvists (Christoffer Gürow Lundkvist) un latvietis Romans Kovaļenoks.

Publicitātes foto

“IBA World Cocktail Championship ir kā bārmeņu olimpiskās spēles, tādēļ jo īpaši milzīgs prieks un lepnums, ka “Rīgas Melnā Balzama” produkti beidzot ir nonākuši pasaules bārmeņu elites rokās. Jo īpašs gandarījums, ka arī viena uzvarētāja receptē tika izmantots mūsu unikālais dzēriens, kas parāda tā izcilību tik augstā mērogā,” komentē Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms. 

“IBA World Cocktail Championship 2016’’ no 16. līdz 21. oktobrim norisinājās Japānas galvaspilsētā Tokijā, un tajā piedalījās vairāk nekā 100 atlasi izgājušo elites bārmeņu no vairāk nekā 65 pasaules valstīm.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: