APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JANVĀRIS 2016

Pievienots: 04.02.2016.Autors: BarRadar Skatījumi: 2 / 1351

Foto restorāns TROMPETE

Jauns gads, jauns TOP10 un jauns nebijis gadījums  - šī paša mēneša jaunpienācējs apmeklētības ziņā ierindojas TOPa sestajā vietā. Apsveicams uzrāviens!

Mēneša jaunpienācēji BarRadar meklētājā: 19.janvārī durvis vērušais jau pieminētais restorāns TROMPETE, biežā TOPu viesa restorāna MIO jaunākais brālis restorāns VILL AMOR – gardēžiem un smalka interjera cienītājiem pieejams no š.g. 17.janvāra, jauna kafejnīca Vecrīgā CAFE MOSA.

Janvāra apmeklētāko profilu TOP10:

1. MIO RESTORĀNS
2. PAGALMS KAFEJNĪCA
3. MUTE RESTORĀNS
4. BAMBOOK LOUNGE RESTORĀNS
5. BUBERTS KAFEJNĪCA
6. TROMPETE RESTORĀNS
7. VEST KAFEJNĪCA
8. HAPPY DAYS & NIGHTS RESTORĀNS
9. VĪNOGA RESTORĀNS
10. STARGOROD RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: