APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – DECEMBRIS 2015

Pievienots: 05.01.2016.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 1476

Foto Daiga Atvare,  restorāns KOLEKCIONĀRS

Jāsaka, rakstu sadaļa TOP 10 ir kļuvusi vispopulārākā BarRadar meklētājā. Te allaž var iepazīties ar trendīgākajām ēdienu un dzērienu baudīšanas vietām, kā arī uzzināt par katra mēneša jaunpienācējiem - jaunām nesen durvis vērušām kafejnīcām, restorāniem, vīnotavām, bāriem, krogiem, picērijām un beķerejām  ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā.

Esam pateicīgi par lietotāju aktivitāti, iesūtot mums jaunāko informāciju par ēdināšanas vietām, rekomendējot labākās un ziņojot par nu jau vairs neeksistējošām. Tā tik turpināt! ;)

Decembra TOPs nav nesis lielus pārsteigumus. Galvenokārt vietas apmainījušās vietām. Savukārt  čehu alus restorāns STARGOROD atkal atgriezies sarakstā, no kura pēdējo mēnešu laikā bija izkritis. Taču prom no TOPa ir kafijas baudīšanas vieta ROCKET BEAN ROASTERY.

Mēneša jaunpienācēji BarRadar meklētājā: jauns krogs Rīgā WALTERS & GRAPA, kafejnīca un mākslas galerija KOLEKCIONĀRS, Jūrmalā RESTORĀNS 77, jauna ātrās ēdināšanas Kr.Barona ielā HESBURGER, durvis vēris nu jau trešais veģetāriešu un vegānu restorāns RAW GARDEN, vīna cienītāju vieta ATTICA, Artemija Lebedeva studijas kafejnīca CAFETERIUS.
 

Decembra apmeklētāko profilu TOP10:

1. MIO RESTORĀNS
2. PAGALMS KAFEJNĪCA
3. BAMBOOK LOUNGE RESTORĀNS
4. BUBERTS KAFEJNĪCA
5. MUTE RESTORĀNS
6. VEST KAFEJNĪCA
7. SINGH'S RESTORĀNS
8. BUFETE 9 GRĀDI BISTRO
9. STARGOROD RESTORĀNS
10. VĪNOGA RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: