Gan Bei

Restorāns
Ieriķu iela 3 (t/c Domina), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 20.06.2017.
Profila skatījumi: 311 / mēneša laikā: 1
Publicitātes foto

Restorānā "Gan bei" ir iespējams nogaršot dažādus austrumu un arī eiropiešu ēdienus. Šī vieta patiks ikvienam – arī tiem, kuriem tālo zemju virtuve īpaši pie sirds neiet, bet viņu draugi ir izvēlējušies atpūsties tieši šeit. Apmeklētājus priecēs restorāna gaišie toņi ar dažādiem ornamentiem un hieroglifiem, kā arī fonā skanošā neuzkrītošā mūzika, savukārt sēdēšanai apmeklētājus priecēs ērtie un mīkstie krēsli, bet galdi un pārējie interjera elementi sarkanās un melnās krāsās atgādinās par Japānas noslēpumiem.

Darba laiks
Šodien: 10:00-22:00
t: 67631010

Pieejams

Autostāvvieta Kompleksās pusdienas Pašceptās smalkmaizītes Saldējuma kokteilis Svaigi spiesta sula Veģetārā virtuve

Vērtējums

Ēdiens:
1
Apkalpošana:
1
Atmosfēra:
1

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Gan BeiRestorāns
Ieriķu iela 3, Rīga
E-pasts:
Ziņa: