Kabuki

Restorāns
Audēju iela 14, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 29.06.2017.
Profila skatījumi: 446 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

 Japāņu restorāns Kabuki, kas atrodas Audēju ielā 14, ir mūsdienīgs un izsmalcināts skatījums uz japāņu ēdienu kultūru. Interjera ziņā mierīgais, gaišos toņos ieturētais, minimālisma stilā veidotais restorāns būs labākā vieta, kur ieturēt klasiskos japāņu suši un labākos austrumu ēdienus īstu japāņu šefpavāru izpildījumā.

Pirmajā stāvā nepārprotami gaišā, īpaši baltā, krāsa ir dominējošā – sienas, galdi, krēsli, bāra lete, lampas. Otrajā stāvā, interjera ziņā, ienāk arī citu krāsu elementi– zilais, zaļais, violetais.
Kabuki vienlaicīgi ieturēt maltīti var ap 80 apmeklētāju, baudot eksotiskos ēdienus, kuru sastāvdaļas tiek piegādātas no visas pasaules. Par cik Kabuki ļauj sevī apvienot ātru apkalpošanu un izsmalcinātu ēdienu kvalitāti.

Darba laiks
Šodien: 12:00-23:00
t: 67359665
svp.lv

Pieejams

Terase WiFi

Vērtējums

Ēdiens:
0
Apkalpošana:
0
Atmosfēra:
0

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


KabukiRestorāns
Audēju iela 14, Rīga
E-pasts:
Ziņa: