Pica Lulū

Picērija
Blaumaņa 5a, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 05.09.2013.
Profila skatījumi: 490 / mēneša laikā: 1
Publicitātes foto

Visā Rīgas teritorijā izkaisītas deviņas “Lulu Pica” picērijas.

Picēriju “Pica Lulu” ēdienkartē sastopamas dažādas picas un salāti. Uzņēmums sadarbojas ar labākajiem Latvijas ražotājiem – picās tiek izmantoti Latvijā ražoti milti, gaļa un klāt var piedzert unikālo Latvijas alu. Protams, tiek piedāvātas arī sulas un limonādes.

Picēriju tīkls “Pica Lulu” piedāvā arī ēdiena pasūtīšanu uz mājām – bezmaksas tālrunis 8000 58 58 pasūtījumus pieņem visu diennakti.

Darba laiks
Šodien: 00:00-24:00
t: 67601306
www.lulu.lv

Vērtējums

Ēdiens:
0
Apkalpošana:
1
Atmosfēra:
0

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Pica LulūPicērija
Blaumaņa 5a, Rīga
E-pasts:
Ziņa: