"Gan Bei" par esošo situāciju un nākotnes plāniem

Pievienots: 23.03.2017.Autors: SIA Lage Ko Skatījumi: 3 / 321

Publicitātes foto

Uzņēmuma tuvākie nākotnes plāni Latvijā ir apmeklētāju iecienītā un strauji augošā veikalu-kafejnīcu tīkla "Lage Gastronomija" attīstīšana. Tāpat plānots atvērt jaunus restorānus "Galleria d`arte" un "Gan Bei", kā arī pilnībā rekonstruēt vasaras restorāna "Gan Bei" telpas Jūrmalā, atverot ļoti mūsdienīgu restorānu, kas darbosies visu gadu.

Uzņēmuma pārtikas ražošanā, sabiedriskajā ēdināšanā un veikalu tīklā kopumā 22 struktūrvienībās Latvijā tiek nodrošinātas 630 darba vietas, no kurām 80 darba vietas nodrošinātas pārtikas ražošanā.

Tuvākie starptautiskie plāni ir vēl viena restorāna "Gan Bei" un divu "Lage Gastronomija" atvēršana Lietuvā, kā arī beidzot durvis vērs pirmais "Gan Bei" restorāns Igaunijā.

Atsaucoties uz vairākiem ārvalstu pieprasījumiem pēc "Gan Bei" franšīzes, šobrīd izstrādājam starptautiskiem standartiem atbilstošu franšīzes produktu, un jau šogad mūsu partneri Baltkrievijā un Ukrainā plāno atvērt pirmos "Gan Bei" restorānus.

Restorānu tīkla "Gan Bei" īpašnieks SIA "Lage Ko" izplatījis informāciju par esošo finansiālo situāciju, nākotnes plāniem un to, kādu ietekmi uz uzņēmuma saimniecisko darbību atstāja 2014. gadā VID Finanšu policijā uzsāktais kriminālprocess.

Pamatojoties uz Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas lēmumu, 2016. gada jūlijā uzņēmumam tika noteikta soda nauda 747 minimālo mēnešalgu apmērā, 298 590 eiro apmērā, kā arī valstij nodarīto zaudējumu atmaksa 957 800 eiro apmērā, un atbildīgajām personām tika piespriesti nosacīti brīvības atņemšanas sodi no viena līdz četriem gadiem. Atbildīgās personas vainu pilnībā atzina un piekrita apsūdzībām un sodiem, lai arī smagākajiem līdzšinējā Latvijas Republikas tiesu praksē par šāda veida pārkāpumiem.

Uzņēmuma apgrozījums 2016. gadā bija vairāk nekā 17 000 000 eiro. Valsts kasē iemaksāto nodokļu summa 2016. gadā bija vairāk nekā 4 500 000 eiro.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: