Piedaloties pasaulē lielākajā pārtikas inovāciju izstādē, „IĻĢUCIEMA Medalus” turpina gājienu uz starptautisko tirgu

Pievienots: 25.10.2016.Autors: Ilgezeem Skatījumi: 1 / 171

Publicitātes foto

Latvijas uzņēmumsSIA"Ilgezeem"16.-20. oktobrī piedalījās pasaules lielākajā pārtikas un dzērienu inovāciju izstādē "SIAL Paris 2016". Regulāri piedaloties starptautiskajās izstādēs, uzņēmums mērķtiecīgi turpina attīstīt uz nostabilizēt Tanheiser eksporta zīmolu, kas ārvalstu tirgiem piedāvā sešas Iļģuciema Medalus šķirnes un bezalkoholiskos iesala dzērienus.

Vērienīgajā izstādē SIA "Ilgezeem" izdevās ieinteresēt izstādes apmeklētājus. Neparastās alus garšu kombinācijas gan pārsteidza, gan piesaistīja kulinārijas ekspertus. Izstādē visaugstāk tika vērtēts Medalus oriģinālais, dzērveņu medalus un kaņepju ingvera medalus. Kopumā llgezeem produkcija izstādētika nogaršota vairāk nekā 5000 reižu. Īpašu interesi par produkciju izrādīja Eiropas valstis, kur ciena delikateses un kur ir augsti kulinārijas standarti – Luksemburga, Nīderlande, Beļģija, Francija. Tāpat interese par Ilgezeem produktiem radās pārtikas speciālistiem no Āzijas reģiona valstīm, Izraēlas, Anglijas, Skandināvijas, Ukrainas un Krievijas.

„Uzņēmuma spēja apvienot interesantas garšas un rast neparastas kombinācijas vienmēr izraisa sākotnēju izbrīnu, bet pēc tam atzinīgu novērtējumu. Uzskatu, ka šī spēja – atrast neierastus garšu savienojumus – ir atslēga „Iļģuciema alus” eksporta nākotnei. Pasaulē alus tirgus ir krietni blīvs, un ražotājam no nelielas valsts ir jābūt mērķtiecīgam un atjautīgam, lai tajā iekļūtu,” atzīst Ilgezeem mārketinga un pārdošanas daļas vadītājs Rihards Jablokovs. Viņš arī norāda, ka uzņēmums noteikti turpinās strādāt ar iegūtajiem starptautiskajiem kontaktiem, lai attīstītu un veicinātu produkcijas eksportu.

Publicitātes foto

Izstādē Ilgezeem piedalījās zem vienotā Latvijas stenda, kur līdzās ar citiem vietējiem ražotājiem pārstāvēja Latvijas pārtikas nozari. Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, bija patīkami izstādē tikties ar citiem Latvijas pārtikas nozares pārstāvjiem – lielākajiem veikalu tīkliem, vairumtirgotājiem.

Medalus ražošanu Ilgezeem sāka 2012. gadā, ieviešot pirmās trīs šķirnes - oriģinālo, dzērveņu un kaņepju-ingvera medalu, sākumā galvenokārt fokusējoties uz restorānu un kafejnīcu segmentu. Šobrīd alus ir ieviests arī mazumtirdzniecībā un regulāri tiek eksportēts uz četrām valstīm (Lielbritāniju, Poliju, Igauniju, Koreju), papildus citām valstīm produkciju piedāvājot dažādos festivālos.

Ilgezeem dzērienu rūpnīca ir Latvijā lielākais iesala ekstraktu, kvasa un iesala dzērienu ražotājs. Uzņēmuma vēsture aizsākās jau pirms vairāk nekā 150 gadiem, kad Rīgā tika uzbūvēta senākā rūpnieciskā alus darītava Latvijā – Iļģuciems. Tad bija vērojams straujš alus ražošanas uzplaukums, rūpnīcā tika ražots tiešām unikāls alus klāsts. Tagad Ilgezeem ir kļuvis par spēcīgu raudzēto bezalkoholisko dzērienu – kvasa un iesala dzērienu, kā arī medalus ražotāju. 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: