Lido 30.janvārī notiks brīvdabas karnevāls uz ledus

Pievienots: 28.01.2014.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 123

Publicitātes foto

Lai turpinātu senču aizsāktās maskošanās tradīcijas un suminātu sniega ienākšanu pilsētā, LIDO Atpūtas centrā notiks brīvdabas karnevāls uz ledus. Maskošanās laikā turpat darbosies arī masku darbnīca, kur ikviens to varēs pats izveidot bez maksas, lai dotos pašgatavotajā maskā slidot.

Ierasti maskošanās laiks latviešu gadskārtā iezīmē laiku no rudens līdz pat pavasarim – no Mārtiņiem līdz Meteņiem. Maskošanās mūsu senčiem bija svarīga, jo gan veicināja dzīvības spēku, gan atvairīja ļaunumu. Šis tumšais laiks senčiem bija svinēšanas periods tad, kad lielie darbi bijuši padarīti un brīvais laiks izklaidei un priecīgai kopā būšanai bijis vairāk. Turpinot mūsu senču tradīcijas, esam nolēmuši aicināt ne tikai katram izveidot savu masku, ko bez maksas ikviens var izdarīt pie mums, bet arī aicinām kopīgi piedalīties pirmajā brīvdabas karnevālā, kas šoreiz notiks ar slidām kājās uz ledus,” stāsta AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Sagaidot karnevāla dalībniekus, ceturtdien, 30. janvārī, no plkst. 18.00 līdz plkst. 22.00 LIDO Atpūtas centrā Krasta ielā norisināsies maskošanās pasākums „Karnevāls uz ledus”. Vakara gaitā ne vien būs iespēja slidot kopā ar citiem masku balles dalībniekiem LIDO Slidotavā DJ Vilciņa enerģiskās mūzikas pavadībā, bet arī vērot karstu ugunspūtēju šovu. Īpaši bērniem ir paredzēta LIDO pasaku tēlu deju šovprogramma.

Masku bez maksas būs iespējams izveidot LIDO Suvenīru namiņā 30.janvārī no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00, izmantojot pieejamos elementus. LIDO Slidotava Rīgā ir atvērta darba dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 22.00, bet nedēļas nogalēs no plkst. 10.00 līdz plkst. 23.00. 

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: