KaTē

Tējnīca
Baznīcas laukums 13A, Smiltene
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 12.04.2013.
Profila skatījumi: 199
mēneša laikā: 5
Publicitātes foto

Piedāvājam nobaudīt un nopirkt vairāk kā 50 šķirņu tēju un kafiju, uz vietas gatavotu konditoreju, pusdienas un jauku atmosfēru.

Darba laiks
Šodien: 11:00-19:00

Pieejams

Bērnu stūrītis

Vērtējums

Ēdiens:
14
Apkalpošana:
14
Atmosfēra:
14

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

LIDO Atpūtas centrā iemirdzēsies Rīgā lielākā Ziemassvētku egle
Svētdien, 23. novembrī, plkst. 18.00 LIDO Atpūtas centrā visā krāšņumā tiks iedegta lielākā Rīgas Ziemassvētku egle. 23 metrus augstais Ziemassvētku vēstnesis ir izgreznots ar vairāk nekā miljons dažādiem rotājumiem. Vakara gaitā ikviens varēs satikt Ziemassvētku vecīti un bez maksas iegūt personificētu foto – Ziemassvētku kartiņu, kā arī cienāties ar rūķu sarūpētajām veltēm.
20.11.2014.
LIDO paplašina biznesu un atjauno ēdienu piegādi Rīgā
Lai nodrošinātu kvalitatīvas maltītes iespējas darbavietās un mājās, LIDO no 14. novembra atjauno ēdienu piegādi. Kā liecina uzņēmuma veiktā aptauja, 33% Rīgas iedzīvotāju ir aktuāla ēdienu piegāde uz mājām, bet katram piektajam aptaujātajam būtu noderīga maltītes nodrošināšana darbavietā. Sākotnēji LIDO ēdienu piegāde tiks nodrošināta Vidzemes priekšpilsētā, taču jau nākamā gada sākumā plānots aptvert visu Rīgas teritoriju.
14.11.2014.
Profesionāļi rada jaunu virtuves konceptu „Ceturtā siena”: virtuve bez robežām
Lai mājas virtuvē ienestu profesionāla pavāra cienīgu ekipējumu, apvienojot to ar radošu interjera risinājumu, sadarbību uzsākuši virtuves zīmols „Poggenpohl” un mājas ierīču zīmols „Electrolux”, radot jaunu virtuves konceptu „Ceturtā siena” („The Fourth Wall”).
12.11.2014.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


KaTēTējnīca
Baznīcas laukums 13A, Smiltene
E-pasts:
Ziņa: