Panorama Cafe

Kafejnīca
Dzelzavas iela 117 (5.stāvā), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 30.09.2013.
Profila skatījumi: 2390 / mēneša laikā: 37
Publicitātes foto
t: 67784778

Pieejams

Terase

Vērtējums

Ēdiens:
7
Apkalpošana:
4
Atmosfēra:
4

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

Klajā nākuši četri zīmola "Valmiera" augstas pievienotās vērtības produkti
Virzoties uz mērķi patērētājiem piedāvāt veselīgus produktus ar augstu pievienoto vērtību, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir paplašinājis zīmola "Valmiera" produktu klāstu ar četriem jaunumiem. Tiem, kam cieņā ir liesāki piena produkti, radīts "Valmiera" Grieķu jogurts ar 0% un 2% tauku saturu. Savukārt, tiem, kuri labprāt izvēlas ar olbaltumvielām bagātinātus piena produktus, radīts universāls "Valmiera" Fit&Protein jogurts ar 37g olbaltumvielu un 0% un 2% tauku sastāvā. Investīciju apjoms, kas ieguldīts jauno produktu palaišanā tirgū, ir ap 60 tūkstošiem eiro.
25.04.2017.
Investējot 20 tūkstošus eiro "Food Union" paplašina zīmola "Rasēns" sortimentu ar četriem jaunumiem
Investējot ap 20 tūkstošiem eiro, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums "Food Union" ir paplašinājis mazo gardēžu iemīļotā zīmola "Rasēns" sortimentu ar četriem jauniem produktiem – "Rasēns" raudzēta piena dzērieniem ar melleņu un zemeņu-banānu garšu un "Rasēns" biezpiena krēmiem ar aveņu un melleņu garšu.
12.04.2017.
Atzīmējot Ungurmuižas restorāna gada jubileju, notiks mūzikas un vīna vakars
29.aprīlī plkst.18.00 atzīmējot IV Starptautisko Džeza dienu un Ungurmuižas restorāna gada jubileju, Ungurmuižā uzstāsies Ata Andersona kvartets. Aprīlī Latvija jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsies Starptautiskās Džeza dienas svinībās, tām pirmoreiz pievienojas arī Ungurmuiža ar Ata Andersona kvarteta koncertu, veltītu kanādiešu džezmenim Kenny Wheeler.
10.04.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Panorama CafeKafejnīca
Dzelzavas iela 117, Rīga
E-pasts:
Ziņa: